Dla kogo jaki dekolt

Dla kogo jaki dekolt

Wybór sukni na plażową imprezę nie jest łatwy. Chcemy, aby było wygodnie, ale jednocześnie z klasą. Często, z powodu wysokich temperatur, latem stawiamy na wydekoltowane sukienki. Oto kilka porad dotyczących wyboru odpowiedniego dekoltu. Jeśli podoba Ci się dekolt w stylu amerykańskim – mocno wcięty między piersi – pamiętaj, że będzie on dla Ciebie odpowiedni tylko jeśli masz biust w średnim rozmiarze i dobierzesz do niego idealny biustonosz.

Jeśli natomiast masz np. szerokie ramiona – zapomnij o dekolcie hiszpańskim. On zdecydowanie podkreśli brak symetrii. Dla posiadaczek dużego biustu najlepszy będzie dekolt w karo, a pod sukienkę stanik typu bardotka. Dla dużych biustów polecany jest też dekolt trójkątny.

Posłuży też Paniom o wydatnych kształtach, gdyż nieco łagodzi optycznie całość. Jeśli nie chcesz eksponować biustu zdecyduj się na dekolt w łódkę. Jest bardzo dziewczęcy i pięknie eksponuje wysokie upięcia. Pamiętaj, że pierwszym warunkiem kupna jest Twoje samopoczucie. Jeśli czujesz, że zbyt odkryta suknie będzie Cię krępować – przymierz inne modele.

Prześwity

Prześwity

Jeśli brak w Twojej szafie letnich kreacji zwróć uwagę na sukienki częściowo wykonane z prześwitujących tkanin. Na ciepłe dni idealne, gdyż zapewniają dodatkową wentylację. Oczywiście,...