Prestiżowa uczelnia wedle pracodawców

Prestiżowa uczelnia wedle pracodawców

Idziemy na studia po to, by w przyszłości mieć dobrą pracę, co w konsekwencji za kilka lat ma przełożyć się na dość wysokie dochody. Nikt przecież nie idzie na studia po to, by po pięciu latach studiowania w pocie czoła, uczenia się i zaliczania coraz to trudniejszych egzaminów zasilić szeregi bezrobotnych i co miesiąc odwiedzać Powiatowy Urząd Pracy z nadzieją, że tym razem los uśmiechnie się do nas i znajdziemy pracę marzeń.

Dlatego zanim podejmiemy decyzję dotyczącą tego, co będziemy studiować i na jakiej uczelni wyższej, warto spojrzeć na sprawę okiem swojego przyszłego pracodawcy. I tak, wedle jednego z rankingu najlepszych uczelni wyższych w Polsce, najbardziej prestiżową uczelnią wyższą w Polsce wedle pracodawców jest Politechnika Warszawska.

To tam twój przyszły pracodawca złożyłby swoje dokumenty aplikacyjne po to, by za kilka lat zostać absolwentem politechniki, która znajduje się w Warszawie. Dyplomy ukończenia tej uczelni wyższej sa wartościowe kiedy absolwenci szukają pracy po studiach.