Spodnie i obuwie dla kobiet „jabłek”

Spodnie i obuwie dla kobiet „jabłek”

Wiele kobiet o sylwetce jabłka błędnie uważa, że w ich przypadku żaden typ odzieży nie prezentuje się dobrze. W rzeczywistości dobór odpowiedniej odzieży jest znacznie łatwiejszym zadaniem. Wystarczy jedynie poznać podstawowe zalecenia dotyczące sposobu dobierania odzieży. Dzięki temu panie o figurze jabłka mogą wyglądać bardzo kobieco.

W przypadku zakupu spodni zaleca się, aby miały one rozszerzane nogawki. Koniecznie trzeba unikać obcisłych spodni oraz dżinsów typu rurki. Za bardzo podkreślają one bowiem duży brzuch. Podczas cieplejszych dni z powodzeniem można zakładać spodnie rybaczki.

W ten sposób można podkreślić zgrabne łydki, które często są domeną kobiet „jabłek”. W przypadku spódnic najlepiej wybierać te, które sięgają do kolan. Można zdecydować się także na spódnice z podwyższonym stanem. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń przy wyborze obuwia.

Kobiety „jabłka” dobrze prezentują się w każdym typie. Najlepiej jednak zdecydować się na buty na koturnie, które podkreślą zalety sylwetki.

Prześwity

Prześwity

Jeśli brak w Twojej szafie letnich kreacji zwróć uwagę na sukienki częściowo wykonane z prześwitujących tkanin. Na ciepłe dni idealne, gdyż zapewniają dodatkową wentylację. Oczywiście,...