Sposoby na posiłkową pułapkę ofert all inclusive

Sposoby na posiłkową pułapkę ofert all inclusive

Wakacyjne wyjazdy nie są najlepszą porą na rozpoczynanie odchudzania, czy też ścisłe trzymanie się dotychczasowych zasad diety niskokalorycznej. Szczególnie, jeśli wykupiło się wczasy all inclusive,w ramach których mamy zapewnione syte i smakowite posiłki w dowolnych ilościach i o dowolnych porach.

Mało kto potrafi powstrzymać się przed spróbowaniem tego wszystkiego. Nie ma co ukrywać, że kulinarne uroki ofert all inclusive, często przekładają się potem na dodatkowe kilogramy.

Na szczęście istnieją jednak sprawdzone sposoby, dzięki którym można w pełni cieszyć się zagranicznymi smakołykami i jednocześnie nie przybrać na wadze. Oto niektóre z nich: na około trzydzieści minut przed posiłkiem, warto wypić szklankę wody, dzięki czemu szybciej poczujemy się syci; wskazane jest także niespieszne jedzenie i delektowanie się posiłkiem – wszak kosztujemy zagranicznych specjałów zapoznając się w ten sposób również z kulturą danego kraju; zaleca się ponadto unikanie przekąsek i przystawek, zwłaszcza tych pikantnych, gdyż tylko niepotrzebnie zaostrzają one apetyt.

Najlepiej, jeśli hotel w ramach pakietu all inclusive, serwuje posiłki głównie w postaci stołu szwedzkiego. Zawsze to większy wybór i możliwość wybrania mniej kalorycznej alternatywy.