Duże uda – problem wielu kobiet

Duże uda – problem wielu kobiet
maseczka ochronna

Niemal każda kobieta nie jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. Jednej będą przeszkadzać zbyt duże biodra, innej chłopięca sylwetka. Wiele kobiet skarży się z powodu masywnych ud. W dodatku jeśli do tego talia jest szczupła, takie panie mają duże trudności z doborem ubrań. Obecnie z łatwością można zniwelować efekt masywnych ud.

Jak można to zrobić? Panie o dużych udach powinny wybierać spodnie o ciemnej kolorystyce. Dotyczy to zarówno eleganckich spodni, jak i popularnych dżinsów. Stan spodni może być nieco obniżony. Zalecane są także spodnie z rozszerzanymi nogawkami. Uzupełnieniem całości będą jasne i obcisłe topy.

To właśnie na górnej części ciała skupi się wówczas uwaga innych osób. W przypadku masywnych ud doskonałym rozwiązaniem będą spódnice. Najlepsze będą spódnice długie i lejące. Warto wybierać również spódnice o kroju „A”. W ten sposób sylwetka będzie prezentować się szczuplej.

Dobierając bluzki można zdecydować się na dłuższe topy lub tuniki.

Prześwity

Prześwity

Jeśli brak w Twojej szafie letnich kreacji zwróć uwagę na sukienki częściowo wykonane z prześwitujących tkanin. Na ciepłe dni idealne, gdyż zapewniają dodatkową wentylację. Oczywiście,...